Skip to content

Kroužek mladých hasičů

Naše družstvo MH se jmenuje Kbelští soptíci. Bylo založeno v září 2005. Jeho činnost byla přerušena z důvodu odchodu vedoucích na vysokou školu do Ostravy. Nyní je od  září 2018 znovu obnovena činnost.
Děti se scházejí na místní hasičské zbrojnici ve Kbelích. Odborný dohled a trénink provádí vedoucí Monika Kratochvílová, Kristýna Švábová a Michaela Moravcová za pomoci členů jednotky JSDH Kbely.
V družstvu můžou být chlapci i děvčata. Věková hranice v mladší kategorii je 6-11 let, starší 12-15let a dorost 14-18let.
Děti se pravidelně schází v úterý od 17:00 do 18:30 a učí hasičským dovednostem a znalostem. Vše potom uplatňují při soutěžích a závodech celoroční hry Plamen. Veškerou svoji činnost zaznamenávají do kroniky. Děti také jezdí na výlety, zúčastňují se exkurzí na hasičských stanicích , navštěvují muzea atd.

Vzhledem ke zcela naplněné kapacitě kroužku mladých hasičů při SDH Kbely s politováním oznamujeme, že další nábor je do odvolání zastaven. Děkujeme za váš velký zájem a velký dík též patří řediteli ZŠ Albrechtická panu Květoslavu Přibilovi za propagaci náboru za základní škole.

2 thoughts on “Kroužek mladých hasičů

  1. Martina Švecová

    Dobrý den,
    kamarádka mi říkala, že jste děti minulý týden rozdělovali do několika skupin. Ráda bych se proto zeptala, zda by náhodou nebylo ještě jedno volné místo. Dceři, která chodí do 5. třídy, zrušili minulý týden sportovní kroužek v Satalicích a proto bychom rádi našli náhradu. Do vašeho kroužku se přihlásili 2 její spolužačky (Majda a Sára) a moc se jim líbí, proto bych se ráda zeptala, zda by se ještě přece jen nenašlo jedno volní místečko 🙂
    Mnohokrát předem děkuji M. Švecová

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *